Specjaliści ds ekoenergetyki w gminach i powiatach

Gminy
1. Kazimierz Krajewicz
Gmina Aleksandrów Kujawski
Powiat: Aleksandrowski
2. Piotr Rosielewski
Gmina Baranów
Powiat: Kępiński
3. Artur Sikorski
Gmina Barcin
Powiat: Żniński
4. Sławomir Niedźwiedź
Gmina Barwice
Powiat: Szczecinecki
5. Stanisław Janiuk
Gmina Białopole
Powiat: Chełmski
6. Irena Kasprzak
Gmina Błaszki
Powiat: Sieradzki
7. Paweł Klonowski
Gmina Bobrowo
Powiat: Brodnicki
8. Jolanta Wójcik
Gmina Bolesławiec
Powiat: Bolesławiecki
9. Jerzy Bonna
Gmina Bolków
Powiat: Jaworski
10. Krzysztof Kozioł
Gmina Borzęcin
Powiat: Brzeski (małopolskie)
11. ZBIGNIEW ŁATKA
Gmina Bralin
Powiat: Kępiński
12. Joanna Kilian
Gmina Brodnica
Powiat: Brodnicki
13. Antoni Sułkowski
Gmina Chełmiec
Powiat: Nowosądecki
14. Marcin Lubisz
Gmina Czechowice-Dziedzice
Powiat: Bielski (śląskie)
15. Monika Filip-Turczyniak
Gmina Dąbie
Powiat: Krośnieński (Krosno Odrzańskie)
16. mgr Katarzyna Król
Gmina Dąbrowa Tarnowska
Powiat: Dąbrowski
17. Zbigniew Lubik
Gmina Duszniki
Powiat: Szamotulski
18. Stanisław Duda
Gmina Duszniki Zdrój
Powiat: Kłodzki
19. Aleksandra Chudzik
Gmina Elbląg
Powiat: Elbląski
20. Władysław Ludkiewicz
Gmina Gąsawa
Powiat: Żniński
21. Grzegorz Mucha
Gmina Gołcza
Powiat: Miechowski
22. Maria Nagięć
Gmina Grabów nad Prosną
Powiat: Ostrzeszowski
23. JOANNA IDZIAK
Gmina Grębocice
Powiat: Polkowicki
24. Miłosz Dębowski
Gmina Grodków
Powiat: Brzeski (opolskie)
25. ANTONI GUCWA
Gmina Gromnik
Powiat: Tarnowski
26. Michał Kublas
Gmina Grzmiąca
Powiat: Szczecinecki
27. Agnieszka Kremska
Gmina Inowrocław
Powiat: Inowrocławski
28. Krzysztof Nowak
Gmina Irządze
Powiat: Zawierciański
29. Andrzej Kicman
Gmina Jabłonna
Powiat: Legionowski
30. Tadeusz Mucha
Gmina Jarczów
Powiat: Tomaszowski
31. Andrzej Świerkot
Gmina Jasienica
Powiat: Bielski (śląskie)
32. Stanisław Szot
Gmina Jeżowe
Powiat: Niżański
33. Ireneusz Wilczyński
Gmina Józefów
Powiat: Biłgorajski
34. Kazimierz Bedryj
Gmina Kietrz
Powiat: Głubczycki
35. Jan Mądry
Gmina Kisielice
Powiat: Iławski
36. Ilona Kuczko
Gmina Kobylnica
Powiat: Słupski
37. Małgorzata Demianowicz
Gmina Kołobrzeg
Powiat: Kołobrzeski
38. Janusz Machnik
Gmina Korzenna
Powiat: Nowosądecki
39. Anna Spiżewska
Gmina Kozy
Powiat: Bielski (śląskie)
40. Marcin Leśniak
Gmina Koźmin Wielkopolski
Powiat: Krotoszyński
41. Maria Rudkiewicz
Gmina Kożuchów
Powiat: Nowosolski
42. Andrzej Szałek
Gmina Krajenka
Powiat: Złotowski
43. Andrzej Klaka
Gmina Krapkowice
Powiat: Krapkowicki
44. Dorota Dąbrowska
Gmina Kudowa-Zdrój
Powiat: Kłodzki
45. Janusz Kozioł
Gmina Laszki
Powiat: Jarosławski
46. Patrycja Karolczak
Gmina Lądek-Zdrój
Powiat: Kłodzki
47. Józef Kosiarski
Gmina Limanowa
Powiat: Limanowski
48. Łukasz Jędryka
Gmina Lubliniec
Powiat: Lubliniecki
49. Kinga Kawała
Gmina Lwówek
Powiat: Nowotomyski
50. Elżbieta Kulesza
Gmina Łomża
Powiat: Łomżyński
51. Piotr Kensicki
Gmina Międzylesie
Powiat: Kłodzki
52. Magdalena Salawa
Gmina Mogilany
Powiat: Krakowski
53. Marek Mazur
Gmina Morawica
Powiat: Kielecki
54. Zenon Jankowski
Gmina Morąg
Powiat: Ostródzki
55. Franciszek Stożek
Gmina Mszana Dolna
Powiat: Limanowski
56. Hanna Idzikowska
Gmina Olszewo-Borki
Powiat: Ostrołęcki
57. Janusz Pawlaczyk
Gmina Orchowo
Powiat: Słupecki
58. Justyna Sittek - Goj
Gmina Ornontowice
Powiat: Mikołowski
59. Andrzej Wielgus
Gmina Paczków
Powiat: Nyski
60. Stanisław Stelmach
Gmina Pakosław
Powiat: Rawicki
61. Marta Orzech
Gmina Pawłosiów
Powiat: Jarosławski
62. Roman Jakuszek
Gmina Piaski
Powiat: Gostyński
63. Paweł Szybilski
Gmina Piątek
Powiat: Łęczycki
64. Krystian Dubiński
Gmina Pilawa
Powiat: Garwoliński
65. Liliana Kraśniewska
Gmina Płońsk
Powiat: Płoński
66. Katarzyna Rybacka
Gmina Polanica-Zdrój
Powiat: Kłodzki
67. Jolanta Michałowska
Gmina Postomino
Powiat: Sławieński
68. Alfred Dobrzyński
Gmina Poświętne
Powiat: Białostocki
69. Beata Osińska
Gmina Przelewice
Powiat: Pyrzycki
70. Michał Skrzydlewski
Gmina Przemęt
Powiat: Wolsztyński
71. Marcin Brzozowski
Gmina Przerośl
Powiat: Suwalski
72. Marianna Bochenek
Gmina Pułtusk
Powiat: Pułtuski
73. Jarosław Kuczyński
Gmina Rajgród
Powiat: Grajewski
74. Janina Wachowska
Gmina Rogowo
Powiat: Żniński
75. Jarosław Walczuk
Gmina Ruda-Huta
Powiat: Chełmski
76. Przemysław Rębacz
Gmina Rypin
Powiat: Rypiński
77. Paweł Białas
Gmina Siewierz
Powiat: Będziński
78. Krzysztof Mańka
Gmina Skoki
Powiat: Wągrowiecki
79. Ryszard Budzałek
Gmina Sochaczew
Powiat: Sochaczewski
80. Renata Jarońska
Gmina Sompolno
Powiat: Koniński
81. Dorota Reszczyńska
Gmina Staroźreby
Powiat: Płocki
82. Lech Kawecki
Gmina Stronie Śląskie
Powiat: Kłodzki
83. Anna Janiszewska
Gmina Strzyżewice
Powiat: Lubelski
84. Andrzej Kilar
Gmina Stubno
Powiat: Przemyski
85. Marcin Sauer
Gmina Sulechów
Powiat: Zielonogórski
86. Rafał Młodawski
Gmina Susz
Powiat: Iławski
87. Marzena Koral
Gmina Szczaniec
Powiat: Świebodziński
88. Zenon Sieńko
Gmina Sztabin
Powiat: Augustowski
89. Radosław Łucka
Gmina Śrem
Powiat: Śremski
90. Krzysztof Jagiełło
Gmina Świerzawa
Powiat: Złotoryjski
91. Tomasz Suterski
Gmina Trzciel
Powiat: Międzyrzecki
92. Marcin Głowacz
Gmina Trzebinia
Powiat: Chrzanowski
93. Grzegorz Ośka
Gmina Tychowo
Powiat: Białogardzki
94. Dagmara Aleksandrowicz
Gmina Ustka
Powiat: Słupski
95. Barbara Łempkowska
Gmina Wieliszew
Powiat: Legionowski
96. Marcin Rybski
Gmina Wielka Wieś
Powiat: Krakowski
97. Krzysztof Grabsztunowicz
Gmina Wijewo
Powiat: Leszczyński
98. Maciej Krawczyk
Gmina Zabierzów
Powiat: Krakowski
99. Adam Ołdak
Gmina Zabrodzie
Powiat: Wyszkowski
100. Anna Grzeszczak
Gmina Zalewo
Powiat: Iławski
Powiaty
1. Grzegorz Raganowicz
Powiat Dzierżoniowski
Woj. dolnośląskie
2. Henryk Pałgan
Powiat Głogowski
Woj. dolnośląskie
3. Bogusława Tereszkiewicz
Powiat Jaworski
Woj. dolnośląskie
4. Katarzyna Puszkarek
Powiat Kamiennogórski
Woj. dolnośląskie
5. Jerzy Burzyński
Powiat Legnicki
Woj. dolnośląskie
6. Krzysztof Pysz
Powiat Lwówecki
Woj. dolnośląskie
7. Dorota Wojciechowska
Powiat Oleśnicki
Woj. dolnośląskie
8. MARIUSZ KUNYSZ
Powiat Strzeliński
Woj. dolnośląskie
9. Tomasz Piekarz
Powiat Wołowski
Woj. dolnośląskie
10. Małgorzata Michalska
Powiat Zgorzelecki
Woj. dolnośląskie
11. Radosław Koj
Powiat Brodnicki
Woj. kujawsko-pomorskie
12. Jolanta Janiszewska
Powiat Chełmiński
Woj. kujawsko-pomorskie
13. Ewa Cybulska
Powiat Golubsko - Dobrzyński
Woj. kujawsko-pomorskie
14. Kazimierz Sobótka
Powiat Grudziądzki
Woj. kujawsko-pomorskie
15. Jan Kurpiel
Powiat Inowrocławski
Woj. kujawsko-pomorskie
16. Eliza Jałowiecka - Rudewicz
Powiat Lipnowski
Woj. kujawsko-pomorskie
17. Mirosław Pietrucin
Powiat Nakielski
Woj. kujawsko-pomorskie
18. Marek Wojtysiak
Powiat Radziejowski
Woj. kujawsko-pomorskie
19. Marek Tyburski
Powiat Rypiński
Woj. kujawsko-pomorskie
20. Mirosław Okrasa
Powiat Wąbrzeski
Woj. kujawsko-pomorskie
21. WIESŁAW RUMEL
Powiat Żniński
Woj. kujawsko-pomorskie
22. Miłoosz Bubnow
Miasto Włocławek
Woj. kujawsko-pomorskie
23. Andrzej Frączek
Powiat Krasnostawski
Woj. lubelskie
24. Ewa Grzesiak
Powiat Parczewski
Woj. lubelskie
25. Bożena Mróz
Powiat Radzyński
Woj. lubelskie
26. Ryszard Ostrówka
Powiat Tomaszowski (lubelskie)
Woj. lubelskie
27. Jan Stefanik
Powiat Zamojski
Woj. lubelskie
28. Edyta Hirniak
Powiat Gorzowski
Woj. lubuskie
29. Mariusz Herbut
Powiat Krośnieński (Krosno Odrzańskie)
Woj. lubuskie
30. Stanisław Kwiecień
Powiat Zielonogórski
Woj. lubuskie
31. Iwona Hryniweiecka
Powiat Żagański
Woj. lubuskie
32. Krzysztof Szczechowiak
Powiat Żarski
Woj. lubuskie
33. Jolanta Pawlikowska
Powiat Bełchatowski
Woj. łódzkie
34. Krzysztof Krajewski
Powiat Piotrkowski
Woj. łódzkie
35. Anna OSTALSKA
Powiat Rawski
Woj. łódzkie
36. Andrzej Biernat
Powiat Sieradzki
Woj. łódzkie
37. Michał Ruta
Powiat Tomaszowski (łódzkie)
Woj. łódzkie
38. Wacław Stachura
Powiat Bocheński
Woj. małopolskie
39. Tomasz Dzierwa
Powiat Chrzanowski
Woj. małopolskie
40. Przemysław Płoskonka
Powiat Dąbrowski
Woj. małopolskie
41. Katarzyna Marszałek - Kitlińska
Powiat Krakowski
Woj. małopolskie
42. Anna Fabia
Powiat Limanowski
Woj. małopolskie
43. Paweł Dyrcz
Powiat Suski
Woj. małopolskie
44.
Powiat Tarnowski
Woj. małopolskie
45. Janusz Rogóz
Miasto Nowy Sącz
Woj. małopolskie
46. Jacek Andrzej Stachiewicz
Powiat Ciechanowski
Woj. mazowieckie
47. Maciej Bernard
Powiat Legionowski
Woj. mazowieckie
48. Joanna Rzepka
Powiat Makowski
Woj. mazowieckie
49. Edward Rzepliński
Powiat Mławski
Woj. mazowieckie
50. Jadwiga Majkowska
Powiat Ostrołęcki
Woj. mazowieckie
51. Grzegorz Ziemba
Powiat Płocki
Woj. mazowieckie
52. Edward Chmielewski
Powiat Pułtuski
Woj. mazowieckie
53. Ewa Sabat
Powiat Radomski
Woj. mazowieckie
54. Jan Figarski
Powiat Szydłowiecki
Woj. mazowieckie
55. Tomasz Białaszczyk
Powiat Kluczborski
Woj. opolskie
56. Marcin Kompała
Powiat Namysłowski
Woj. opolskie
57. Norbert Hober
Powiat Oleski
Woj. opolskie
58. Jerzy Klisowski
Powiat Jarosławski
Woj. podkarpackie
59. Maria Hanus
Powiat Leżajski
Woj. podkarpackie
60. Wiesław Magda
Powiat Mielecki
Woj. podkarpackie
61. Barbara Groch
Powiat Niżański
Woj. podkarpackie
62. Paweł Gardy
Powiat Stalowowolski
Woj. podkarpackie
63. Elżbieta Wiśniowska-Midura
Powiat Strzyżowski
Woj. podkarpackie
64. Grażyna Chłanda
Miasto Rzeszów
Woj. podkarpackie
65. Grzegorz Dadura
Powiat Augustowski
Woj. podlaskie
66. Monika Ratyńska
Powiat Białostocki
Woj. podlaskie
67. Andrzej Krasowski
Powiat Bielski (podlaskie)
Woj. podlaskie
68. Ewa Cieślik
Powiat Hajnowski
Woj. podlaskie
69. Wacław Sierbiński
Powiat Łomżyński
Woj. podlaskie
70. Mirosław Jóźwicki
Powiat Moniecki
Woj. podlaskie
71. Monika Chociej
Powiat Sokólski
Woj. podlaskie
72. Stanisław Żukowski
Powiat Suwalski
Woj. podlaskie
73. Marta Ziółkowska
Powiat Zambrowski
Woj. podlaskie
74. Alicja Mazur
Powiat Kartuski
Woj. pomorskie
75. Andrzej Wróblewicz
Powiat Kwidzyński
Woj. pomorskie
76. Bogusława Luterek
Powiat Malborski
Woj. pomorskie
77. Stanisław Januchta
Powiat Słupski
Woj. pomorskie
78. Roman Preising
Powiat Starogardzki
Woj. pomorskie
79. Anna Grabuszyńska
Miasto Słupsk
Woj. pomorskie
80. Barbara Koral
Powiat Bielski (śląskie)
Woj. śląskie
81. Jerzy Pilch
Powiat Cieszyński
Woj. śląskie
82. Bożena Kotas
Powiat Zawierciański
Woj. śląskie
83. Bernadetta Lejawka
Powiat Żywiecki
Woj. śląskie
84. Grazyna Gazda-Strzelczyk
Miasto Bytom
Woj. śląskie
85. Roman Sowiński
Miasto Dąbrowa Górnicza
Woj. śląskie
86. Franciszek Budny
Miasto Ruda Śląska
Woj. śląskie
87. Robert Pacholec
Powiat Buski
Woj. świętokrzyskie
88. Czesław Dudek
Powiat Jędrzejowski
Woj. świętokrzyskie
89. Zbigniew Jakubas
Powiat Kazimierski
Woj. świętokrzyskie
90. Bożena Gumułka
Powiat Kielecki
Woj. świętokrzyskie
91. Bogdan Soboń
Powiat Konecki
Woj. świętokrzyskie
92. Bogusław Długowolski
Powiat Opatowski
Woj. świętokrzyskie
93. Mariusz Biernacki
Powiat Bartoszycki
Woj. warmińsko-mazurskie
94. Irena Kozłowska
Powiat Działdowski
Woj. warmińsko-mazurskie
95. Anna Urban
Powiat Elbląski
Woj. warmińsko-mazurskie
96. Jerzy Bujno
Powiat Giżycki
Woj. warmińsko-mazurskie
97. Genowefa Brzuzy
Powiat Iławski
Woj. warmińsko-mazurskie
98. Beata Obolewicz
Powiat Kętrzyński
Woj. warmińsko-mazurskie
99. Andrzej Koniecko
Powiat Lidzbarski
Woj. warmińsko-mazurskie
100. Krzysztof Puwalski
Powiat Nowomiejski
Woj. warmińsko-mazurskie
101. Robert Kozłowski
Powiat Olecki
Woj. warmińsko-mazurskie
102. Jan Maścianica
Powiat Olsztyński
Woj. warmińsko-mazurskie
103. Piotr Pacyno
Powiat Ostródzki
Woj. warmińsko-mazurskie
104. Sylwia Teresa Podeszwik
Powiat Piski
Woj. warmińsko-mazurskie
105. Jan Sikora
Powiat Szczycieński
Woj. warmińsko-mazurskie
106. Karol Więckowski
Miasto Olsztyn
Woj. warmińsko-mazurskie
107. Magdalena Musiałowicz
Powiat Gnieźnieński
Woj. wielkopolskie
108. Andrzej Szumski
Powiat Gostyński
Woj. wielkopolskie
109. Roman Paterczyk
Powiat Jarociński
Woj. wielkopolskie
110. Jerzy Dobrzyński
Powiat Kępiński
Woj. wielkopolskie
111. Halina Chodkiewicz
Powiat Koniński
Woj. wielkopolskie
112. Robert Grzemski
Powiat Kościański
Woj. wielkopolskie
113. Józef Ast
Powiat Nowotomyski
Woj. wielkopolskie
114. Agnieszka Kierzek-Ćwiklak
Powiat Ostrowski
Woj. wielkopolskie
115. Mieczysław Chmiel
Powiat Pilski
Woj. wielkopolskie
116. Krzysztof Generalczyk
Powiat Poznański
Woj. wielkopolskie
117. Jacek Kurek
Powiat Szamotulski
Woj. wielkopolskie
118. Bożena Waligóra
Powiat Średzki (wielkopolskie)
Woj. wielkopolskie
119. Katarzyna Krysztofowicz
Powiat Turecki
Woj. wielkopolskie
120. Grażyna Hańćkowiak
Powiat Wolsztyński
Woj. wielkopolskie
121. Bronisław Kalas
Powiat Złotowski
Woj. wielkopolskie
122. Sylwester Wyżyński
Powiat Białogardzki
Woj. zachodniopomorskie
123. Jan Kubabski
Powiat Drawski
Woj. zachodniopomorskie
124. Andrzej Mucek
Powiat Goleniowski
Woj. zachodniopomorskie
125. Dariusz Żrółka
Powiat Gryficki
Woj. zachodniopomorskie
126.
Powiat Gryfiński
Woj. zachodniopomorskie
127. Katarzyna Domańska
Powiat Kołobrzeski
Woj. zachodniopomorskie
128. Dariusz Tkacz
Powiat Koszaliński
Woj. zachodniopomorskie
129. mgr inż. Roksana Posyniak
Powiat Myśliborski
Woj. zachodniopomorskie
130. Krystyna Soroczyńska
Powiat Policki
Woj. zachodniopomorskie
131. Zenon Mirowski
Powiat Pyrzycki
Woj. zachodniopomorskie
132. ANETA PYRGIEL
Powiat Stargardzki
Woj. zachodniopomorskie
133. Łucja Milko
Powiat Szczecinecki
Woj. zachodniopomorskie
134. Łukasz Pugacz
Powiat Świdwiński
Woj. zachodniopomorskie
135.
Powiat Wałecki
Woj. zachodniopomorskie
136. Andrzej Orłowski
Powiat Leski
Woj. podkarpackie
137.
Powiat Gołdapski
Woj. warmińsko-mazurskie
138.
Powiat Łobeski
Woj. zachodniopomorskie


   Patronat: vortal EnergieOdnawialne.pl


   Strony warte odwiedzenia:
Związek Powiatów Polskich
Pałac Kultury i Nauki (18th floor)
00-901 Warszawa, Plac Defilad 1
phone (+48) 022 656 63 34, fax (+48) 022 656 63 33
E-mail: eo@zpp.pl
http://www.zpp.pl

Created & Hosted by Webvisor Sp. z o.o.