Energia Odnawialna w Polsce

Wykaz inwestycji związanych z energią odnawialną w Polsce

ENERGIA BIOMASY ENERGIA GEOTERMALNA ENERGIA SŁONECZNA ENERGIA WIATRU ENERGIA WODNA ENERGIA OTOCZENIA INNE


Wykaz projektów:

Województwo:
Strona 52 z 70 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
2551. Stanowisko dydaktyczne do rozdrabniania biomasy na cele kotłowni ekologicznej
Numer projektu: 1377, Punktacja wg. ZPP: 10
Zespół Szkół w Bielawie
Bielawa, ul. Żeromskiego 41
2552. Kolektory słoneczne 6
Numer projektu: 1382, Punktacja wg. ZPP: 10
Barbara Pluszyńska-Łenkawa
43-385 Jasienica 762B
2553. Kolektory słoneczne
Numer projektu: 1388, Punktacja wg. ZPP: 10
Marek Zawarty
ul. Spacerowa 10, 64-300 Nowy Tomyśl
2554. Kolektory słoneczne
Numer projektu: 1389, Punktacja wg. ZPP: 10
Andrzej i Anna Kowalczyk
Boruja Nowa 40
2555. Kolektory słoneczne 18
Numer projektu: 1396, Punktacja wg. ZPP: 10
Jan Borowski
43-394 Rudzica 45
2556. Kolektory słoneczne 19
Numer projektu: 1397, Punktacja wg. ZPP: 10
Sławomir Kędziora
43-392 Międzyzrecze Górne 64
2557. Kolektory słoneczne 20
Numer projektu: 1398, Punktacja wg. ZPP: 10
Barbara Pluszyńska-Łenkawa
43-385 Jasienica 762B
2558. Ciepło z kominka
Numer projektu: 1401, Punktacja wg. ZPP: 10
Teresa Purczyńska
ul. Bolesława Śmiałego 20
2559. Kominek 1
Numer projektu: 1402, Punktacja wg. ZPP: 10
Roman Neukirch
43-512 Janowice ul. Borowa 6
2560. Kominek 2
Numer projektu: 1403, Punktacja wg. ZPP: 10
Jan Wawrzeczko
43-512 Janowice ul.Borowa 21
2561. Kolektory słoneczne 21
Numer projektu: 1404, Punktacja wg. ZPP: 10
Roman Neukirch
43-512 Janowice ul. Borowa 6
2562. Geo 1
Numer projektu: 1451, Punktacja wg. ZPP: 10
Urząd Gminy Jaworze
43-384 Jaworze ul.Zdrojowa 82
2563. Wiatraki
Numer projektu: 2000, Punktacja wg. ZPP: 10
Jan Kuśmierkowski
ul. Pogodna 12 74-400 Dębno
2564. Kominek w domku jednorodzinnym w Oleśnicy przy ul. Słonecznej.
Numer projektu: 1461, Punktacja wg. ZPP: 10
Edward Adamczak
56-400 Oleśnica, ul. Słoneczna
2565. Kolektory słoneczne w domku jednorodzinnym w Oleśnicy przy ul. Reymonta.
Numer projektu: 1462, Punktacja wg. ZPP: 10
Arkadiusz Kaczała
56-400 Oleśnica, ul. Reymonta 13
2566. Kominek w domku jednorodzinnym w miejscowości Cieśle 13 A; gm. Oleśnica
Numer projektu: 1468, Punktacja wg. ZPP: 10
Stanisław Stępień
56-400 Oleśnica , Cieśle 13 A
2567. Kominek w domku jednorodzinnym w miejscowości Cieśle 13 ; gm. Oleśnica
Numer projektu: 1469, Punktacja wg. ZPP: 10
Marek Stępień
56-400 Oleśnica, Cieśle 13
2568. Kominek w domu mieszkalnym w Oleśnicy przy ul. Sucharskiego
Numer projektu: 1474, Punktacja wg. ZPP: 10
Henryk Szosta
56-400 Oleśnica, ul. Sucharskiego 2
2569. Energia słoneczna – słoneczny system grzewczy przy jazie na rzece Piława w miejscowości Liszkowo gm. Borne Sulinowo
Numer projektu: 1484, Punktacja wg. ZPP: 10
Zbigniew Sobański
Poznań ul. Pomienista 42
2570. Kominek jednorodzinnym w miejscowości Chełstówek; gm. Twardogóra
Numer projektu: 1485, Punktacja wg. ZPP: 10
Michał Baran
56-416 Twardogóra, Chełstówek 28
2571. Kominek w domku jednorodzinnym w miejscowości Działosza; gm. Syców
Numer projektu: 1510, Punktacja wg. ZPP: 10
Joanna Bąk
56-500 Syców, Działosza 73
2572. Kominek w domku jednorodzinnym w Oleśnicy przy ul. Wielkopolnej
Numer projektu: 1529, Punktacja wg. ZPP: 10
Janusz Bednarski
56-400 Oleśnica, ul. Wielkopolna 5
2573. Elektrownia wodna w Gostyczynie
Numer projektu: 1664, Punktacja wg. ZPP: 10
Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Olsztynie, Rejonowy Oddział w Ostródzie
Ul. Sienkiewicza 13, 14-100 Ostróda
2574. MEW PIASTÓW
Numer projektu: 1543, Punktacja wg. ZPP: 10
Krzysztof Skrzypczyk
26-110 Skarżysko-Kamienna, ul.Akacjowa 12
2575. MEW ZAMECZEK
Numer projektu: 1545, Punktacja wg. ZPP: 10
Konrad Chojnaki i Mirosław Worach
26-600 Radom, ul.Brandta 4 m9.
2576. Solary
Numer projektu: 1572, Punktacja wg. ZPP: 10
Edward Malczyk
ul. Grzybowa 16, 32-543 Myślachowice
2577. Solary
Numer projektu: 1573, Punktacja wg. ZPP: 10
Tomasz Bolek
ul. Szkolna 8a, 32-540 Trzebinia
2578. Solary
Numer projektu: 1576, Punktacja wg. ZPP: 10
Grzegorz Żuradzki
ul. Parkowa 29, 32-540 Trzebinia
2579. Mała Elektrownia Wodna w Strzygach
Numer projektu: 1553, Punktacja wg. ZPP: 10
Sławomir Kwela
87-320 Górzno, ul. Bożogrobców 3
2580. Solary
Numer projektu: 1579, Punktacja wg. ZPP: 10
Wojciech Guzik
ul. Zawadzkiego 48, 32-540 Trzebinia
2581. Mała Elektrownia Wodna w Kolinie, gmina Dolice
Numer projektu: 1584, Punktacja wg. ZPP: 10
Stanisław Zachoszcz
Bolesława Chrobrego 40e, 70-320 Połczyn Zdrój
2582. Mała Elektrownia Wodna w Rokiciu, gmina Stara Dąbrowa
Numer projektu: 1585, Punktacja wg. ZPP: 10
Jan Sokalski
Ul. Różyckiego 4, 73-110 Stargard Szczeciński
2583. Mała Elektrownia Wodna w Chlebówku, gmina Stara Dąbrowa
Numer projektu: 1586, Punktacja wg. ZPP: 10
Andrzej Kotwicz-Gilewski
Jeziernik 1, 77-304 Rzeczenica
2584. Mała Elektrownia Wodna w Marianowie, gmina Marianowo
Numer projektu: 1587, Punktacja wg. ZPP: 10
Mirosław Milej
Trzcinna 2, 74-304
2585. Kolektor słoneczny w Chociwlu, gmina Chociwel
Numer projektu: 1588, Punktacja wg. ZPP: 10
Alicja i Andrzej Gumny
Ul. Szkolna 4a, 73-120 Suchań
2586. Mała Elektrownia Wodna w Suchaniu, gmina Suchań
Numer projektu: 1589, Punktacja wg. ZPP: 10
Andzrej Goryń
Ul. Rugińska 76/a/12, 71-653 Szczecin
2587. Mała Elektrownia Wodna w Starchocienie, gmina Stargard Szczeciński
Numer projektu: 1591, Punktacja wg. ZPP: 10
Andrzej Dutkiewicz, Michał Dutkiewicz
Ul. Sadowa 32, 73-110 Stargard Szczeciński
2588. Kolektory słoneczne
Numer projektu: 1593, Punktacja wg. ZPP: 10
Artur Skotnicki
43 - 500 Czechowice - Dziedzice ul. Krucza 23
2589. kolektory słoneczne
Numer projektu: 1594, Punktacja wg. ZPP: 10
Klinika Weterynaryjna
43-500 Czechowice - Dziedzice
2590. Kolektory słoneczne
Numer projektu: 1595, Punktacja wg. ZPP: 10
Leszek Bobrowski
43 500 Czechowice - Dziedzice ul. Pasieki 22a
2591. kolektory słoneczne
Numer projektu: 1596, Punktacja wg. ZPP: 10
Józef Firganek
43 500 Czechowice - Dziedzice ul. Drozdów 2
2592. Solary
Numer projektu: 1597, Punktacja wg. ZPP: 10
Agata Grudzień
Rozkochów, ul. Sobieskiego 15, 32-551 Babice
2593. RACJONALIZATORSKI POMYSŁ NA PANELE SŁONECZNE W GARDEI
Numer projektu: 1624, Punktacja wg. ZPP: 10
BOLESŁAW KUJTKOWSKI
GARDEJA IV BUDYNEK NR 5 82 - 520 GARDEJA
2594. MAŁA ELEKTROWNIA WODNA W BIAŁKACH
Numer projektu: 1626, Punktacja wg. ZPP: 10
JERZY KLATT
UL. STEFANA BATOREGO 3 83 - 000 PRUSZCZ GDAŃSKI
2595. MAŁA ELEKTROWNIA WODNA W MIEJSCOWOŚCI BOROWY MŁYN
Numer projektu: 1627, Punktacja wg. ZPP: 10
JERZY KLATT
UL. STEFANA BATOREGO 3 83-000 PRUSZCZ GDAŃSKI
2596. Energia wiatrowa
Numer projektu: 1629, Punktacja wg. ZPP: 10
Musiał Sławomir
Mochy, ul. Polna 10
2597. Elektrownia wodna
Numer projektu: 1630, Punktacja wg. ZPP: 10
Małgorzata i Piotr Pitera
22-100 Chełm ul. I Armii Wojska Polskiego 3/2
2598. Kolektor słoneczny
Numer projektu: 1631, Punktacja wg. ZPP: 10
Zygmunt Drgas
Kluczewo, ul. Prosta 16
2599. Kolektor Słoneczny
Numer projektu: 1632, Punktacja wg. ZPP: 10
Bogdan Adamczak
Kluczewo, ul.Przemecka 5


   Patronat: vortal EnergieOdnawialne.pl


   Strony warte odwiedzenia:
Związek Powiatów Polskich
Pałac Kultury i Nauki (18th floor)
00-901 Warszawa, Plac Defilad 1
phone (+48) 022 656 63 34, fax (+48) 022 656 63 33
E-mail: eo@zpp.pl
http://www.zpp.pl

Created & Hosted by Webvisor Sp. z o.o.